Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Afganistan: Ochroniarz szpitala zastrzelił trzech Amerykanów

0
Podziel się:

Na razie jego motywy nie są znane - przyznaje miejscowa policja.

Afganistan: Ochroniarz szpitala zastrzelił trzech Amerykanów
(Xinhua/eyevine/EAST NEWS)
bEEqyrXF

Trzej lekarze, których dziś rano zastrzelił afgański ochroniarz szpitala Cure International w Kabulu, byli obywatelami amerykańskimi - poinformowała ambasada USA w Afganistanie.

Według policji strażnik nagle skierował broń w stronę tych, których miał ochraniać, i zaczął strzelać. Jedna osoba została ranna. Jego motywy nie są na razie znane.

_ Z wielkim smutkiem potwierdzamy, że w ataku na szpital Cure zabici zostali trzej Amerykanie _ - napisała ambasada USA na Twitterze.

bEEqyrXH
Czytaj więcej w Money.pl
Oskarżenia po ataku na restaurację w Kabulu _ Atak tak skomplikowany i wyrafinowany nie mógł być wyłącznie dziełem talibów _ - głosi komunikat kancelarii prezydenta, wydany po zamknięciu obrad Rady Bezpieczeństwa Narodowego.
Strzelanina w Afganistanie. Są ranni żołnierze W starciu uczestniczyli żołnierze afgańscy oraz przedstawiciele koalicji międzynarodowej.
Zasłabło co najmniej 70 uczennic. Co się stało? Co najmniej 70 uczennic żeńskiej szkoły w Kabulu zasłabło, zapewne w wyniku rozpylenia w budynku szkodliwej substancji chemicznej.
bEEqyrYi
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)