Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Afera w Indiach. Opublikowali tajne informacje na Facebooku

0
Podziel się:

To kolejna w ostatnich dniach afera związana z Facebookiem.

Afera w Indiach. Opublikowali tajne informacje na Facebooku
(fot. Flickr.com/marcopako/CC)

Ujawnili tajne informacje na Facebooku - zostaną usunięci ze służby. Tak indyjska marynarka wojenna zamierza ukarać trzech swoich oficerów.

Napisali oni na Facebooku, w których portach będą cumować ich okręty. Dowództwo marynarki wojennej uznało to za naruszenie zasad tajności i podjęło decyzję o usunięciu oficerów ze służby. Według indyjskiej prasy, umieścili oni na portalu społecznościowym dokładne informacje o ruchach swoich jednostek.

To kolejna w ostatnich dniach w Indiach afera związana z Facebookiem. 47-letni mężczyzna został aresztowany za próbę sprzedaży swojego nowo narodzonego wnuka. Umowę zawarto właśnie na Facebooku.

Czytaj więcej w Money.pl
Oto jak skutecznie panować nad znajomymi Paweł Suszek z agencji Mobica zdradza, które aplikacje to idealny sposób, aby ogarnąć wszystkie kontakty z mediów społecznościowych.
Facebook rozbija małżeństwa. Gdzie? Ponad 5 mln stron internetowych, w tym Facebook i YouTube, uznanych jest w Iranie za niemoralne, i są one blokowane przez władze.
Minister zachwycona szwedzką policją _ Spodobał mi się sposób, w jaki szwedzka policja wykorzystuje Facebook do kontaktu ze społeczeństwem _ - stwierdziła pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania .
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)