Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
afera taśmowa
07.08.2014 12:05

Afera taśmowa. Jan Kulczyk został wezwany do prokuratury

Został uznany za poszkodowanego. Śledczy chcą ustalić, czy wobec Jana Kulczyka stosowano bezprawne groźby.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Jan Kulczyk został wezwany do prokuratury jako świadek. To echa rozmowy Romana Giertycha i dziennikarza Piotra Nisztora. Informację potwierdził rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Przemysław Nowak.

Jan Kulczyk został uznany za poszkodowanego. Śledczy chcą ustalić, czy wobec Jana Kulczyka stosowano _ bezprawne groźby _. Miały one polegać na _ rozgłaszaniu wiadomości uwłaczającej czci _.

Według _ Wprost _, do rozmowy Giertycha z Nisztorem miało dojść trzy lata temu w kancelarii adwokata. Podczas spotkania Giertych miał złożyć propozycję wykupienia książki Nisztora o Janie Kulczyku. W publikacji, która ostatecznie się nie ukazała, miały znaleźć się informacje kompromitujące najbogatszego Polaka.

Czytaj więcej w Money.pl
PiS chce przypomnieć aferę taśmową _ - Jestem oburzona, mówię tylko o sobie, o tym, że po siedmiu latach mojej naprawdę ciężkiej pracy takie metody się wykorzystuje _ - mówi Elżbieta Bieńkowska.
Nie pozwolą zapomnieć o aferze podsłuchowej Prawo i Sprawiedliwość rozpoczyna kampanię billboardową i internetową, w której przypomni o nagranych rozmowach polityków PO.
"Nie ma zgody na podsłuchy i haki w polityce" - _ Afera taśmowa wstrząsnęła parlamentem i koalicją _ - mówił Janusz Piechociński, podczas przemówienia inaugurującego posiedzenie Rady Naczelnej PSL.
Tagi: afera taśmowa, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz