Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Afera podsłuchowa "zakopana". Jarosław Kaczyński wskazuje winnych

0
Podziel się:

Zdaniem prezesa PiS to symptomatyczne działanie nowego gabinetu.

Afera podsłuchowa "zakopana". Jarosław Kaczyński wskazuje winnych
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Jarosław Kaczyński oskarża nową premier o zakopanie sprawy raportu o aferze taśmowej. Tak szef PiS komentował niezrealizowanie obietnicy byłego już szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza, że do 30 września przedstawiony zostanie raport dotyczący okoliczności podsłuchiwania polityków i biznesmenów w warszawskich restauracjach.

Według Kaczyńskiego, to symptomatyczne działanie nowego gabinetu.- _ To są pierwsze sygnały działalności tego rządu, które - jak sądzę - zapowiadają to, co będzie. Dlatego nie warto się nim zajmować, trzeba się zajmować przyszłością naszego kraju _ - skwitował.

Nowe kierownictwo ministerstwa spraw wewnętrznych o raporcie nie chce mówić wskazując na prokuraturę, która bada sprawę. _ -nTo prokurator jako ten prowadzący postępowanie będzie przedstawiał wnioski. My oczywiście jesteśmy zainteresowani wyjaśnieniem tej kwestii i uzależniamy dalsze kroki od wniosków z zakończonego postępowania _ - twierdzi MSW.

Czytaj więcej w Money.pl
Afera podsłuchowa się rozmyje? We wrześniu opinia publiczna miała usłyszeć wyjaśnienia ministra spraw wewnętrznych. Tymczasem temat przycichł.
Śledztwo ws. podłsuchów przedłużone Do tej pory zarzuty postawiono czterem osobom i przesłuchano 59 osób, których rozmowy były nielegalnie nagrywane.
Bartłomiej Sienkiewicz po przesłuchaniu w sprawie afery taśmowej Szef MSW spędził dziś w prokuraturze ponad godzinę.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)