Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

ABW: Działamy profesjonalnie

0
Podziel się

Funkcjonariusze ABW przeszukujący mieszkania i gabinety zdymisjonowanego ministra MSWiA Janusza Kaczmarka działali profesjonalnie i zgodnie z prawem - oświadczyła ABW, odnosząc się do artykułu w "Dzienniku".

ABW: Działamy profesjonalnie
bEsfloLF

Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego przeszukujący mieszkania i gabinety zdymisjonowanego ministra MSWiA Janusza Kaczmarka oraz jego współpracowników działali profesjonalnie i zgodnie z prawem - oświadczyła w czwartek ABW, odnosząc się do artykułu w "Dzienniku".

Wtekście "Kłótnia ABW i prokuratury o przeszukaniu u Karczmarka" gazeta podaje, że rewizje u Kaczmarka i jego byłych współpracowników były sprzeczne z procedurami, funkcjonariusze ABW byli nieprzygotowani do przeszukań, doszło też do awantury między nimi a prokuratorami, od których żądali nakazu rewizji na piśmie.
_ "Nie jest prawdą, jakoby agenci ABW byli fatalnie przygotowaniu do przeszukań+" - napisała ABW w przesłanym PAP oświadczeniu. _ "Funkcjonariusze agencji, realizujący czynności na zlecenie prokuratury działali w pełni profesjonalnie, zgodnie z procedurami wynikającymi z przepisów prawa. Wbrew temu, co pisze "Dziennik", nie istnieje jakikolwiek konflikt na linii prokuratura - ABW. Współpraca pomiędzy funkcjonariuszami agencji a prokuratorami układa się bardzo dobrze" - zapewnił zespół prasowy ABW. Agencja zarzuciła też brak profesjonalizmu autorowi artykułu.

bEsfloMi
wiadomości
prawo
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)