Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

6-letni chłopiec chory na autyzm został odnaleziony

0
Podziel się

Chłopca całą noc szukała policja. Znalazła go 7 kilometrów od domu.

6-letni chłopiec chory na autyzm został odnaleziony
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bEgJgMER

Dziś rano znaleziony został 6-letni Marcin, chory na autyzm - poinformowała policja. Chłopiec zniknął po wczoraj południu z podwórka w miejscowości Miłków koło Ostrowca Świętokrzyskiego. Poszukiwania dziecka trwały całą noc.

Jak powiedziała w środę podkom. Ewa Libuda z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, chłopiec został znaleziony po godz. 7 kilometr od miejsca zamieszkania. Sześciolatek leżał nad brzegiem rzeki, był przytomny. Został przewieziony do szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Chłopca udało się znaleźć dzięki informacjom świadka. O poszukiwaniach dziecka dowiedział się on z mediów i poinformował policję w środę rano, że widział chłopca we wtorek ok. godz. 15 w miejscowości Poręba, oddalonej o 1 km od jego domu. Tam zostały skierowane poszukiwania. Marcina znalazł pies tropiący.

bEgJgMET

Chłopiec we wtorek po południu bawił się na podwórku przed swoim domem. Z relacji 46-letniej matki wynika, że kobieta weszła do domu, a kiedy po ok. 10 minutach wróciła na podwórko, zauważyła, że chłopca nie ma, a furtka jest otwarta.

W poszukiwaniach chłopca brało udział kilkadziesiąt osób.

Czytaj więcej w Money.pl
Wypadek busa w Chojnicach. Są ranni Piętnaście osób, w tym dwanaścioro dzieci, zostało rannych w wyniku zderzenia busa z samochodem osobowym koło Chojnic na Pomorzu.
Wypadek autokaru z dziećmi. Są ranni Do wypadku doszło, kiedy samochód osobowy marki chrysler, na francuskich numerach rejestracyjnych, zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost na nadjeżdżający autobus.
21 osób zatrzymanych za pedofilię w sieci Policjanci zaczęli się zajmować sprawą po tym, jak dostali od kolegów z Niemiec kilkadziesiąt pochodzących z Polski adresów IP.
bEgJgMFu
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)