Notowania

abw
15.02.2010 08:30

40 poszukiwanych na celowniku specgrupy ABW

Na liście poszukiwanych jest m.in. podejrzany o dezercję szyfrant wywiadu wojskowego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Anita Patterson Peppers/Dreamstime.com)

Nowa jednostka zajmie się ściganiem wielu przestępców, którzy ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości od co najmniej 10 lat.

Według _ Dziennika Gazety Prawnej _ spektrum ściganych przez nową jednostkę Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego będzie szerokie: od dziewczyny do towarzystwa podejrzanej o szpiegostwo przez głośnych aferzystów, po szyfranta wywiadu wojskowego Stefana Zielonkę podejrzanego o dezercję.

Jednostka ma składać się z kilku funkcjonariuszy, wśród których będą zbierający informacje operacyjne, analitycy oraz doświadczeni poszukiwacze policyjni.

Jak nieoficjalnie dowiedział się _ Dziennik Gazeta Prawna _ - spośród niemal 40 osób, które trafiły na toplistę ABW, połowa skutecznie ukrywa się przed polskim wymiarem sprawiedliwości od ponad 10 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: abw, przestępcy, grupa, specjalna, zielonka, 40 osób, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz