Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jakie będą aukcje?

0
Podziel się:

W tym roku również nie brakuje ciekawych propozycji. Jedną z nich jest mycie naczyń przez Jerzego Owsiaka, Marcina Mellera, Rafała Królikowskiego.

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jakie będą aukcje?
(REPORTER/East News)

Jutro rusza 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Blisko 120 tysięcy wolontariuszy będzie zbierało pieniądze do słynnych puszek. To jednak nie jedyny sposób pozyskiwania funduszy przez fundację Jerzego Owsiaka. Nieodłącznym elementem każdego finału są oczywiście wyjątkowe aukcje.

W tym roku również nie brakuje ciekawych propozycji. Jedną z nich jest mycie naczyń przez Jerzego Owsiaka, Marcina Mellera, Rafała Królikowskiego. Można zlicytować odnowioną, w pełni sprawną Syrenę 105 czy motocykl skonstruowany przez znaną firmę American Chopper.

Na aukcjach znajdują się również zwykłe przedmioty z niezwykłą historią. Poduszka, którą można zakupić na aukcji powstała w wyniku pozytywnych postaw ekologicznych podczas ostatniego festiwalu Wooodstock. Zebraliśmy wówczas ponad 180 tysięcy plastikowych butelek, które następnie przemielono. Z powstałego granulatu powstały nici polarowe a z tych uszyto poduszki. Mają one oryginalną grafikę stworzoną przez Jerzego Owsiaka.

Na internetowych aukcjach WOŚP znajduje się ponad 14 tysięcy przedmiotów, wśród nich wiele rzeczy należących do gwiazd filmu, muzyki i sportu. W tym roku możemy zlicytować np. buty Leo Messiego.

Czytaj więcej w Money.pl
Policja szykuje się na wielki finał WOŚP Funkcjonariusze będą też kontrolować czy zbiórki pieniędzy prowadzą osoby do tego uprawnione, aby zapobiec różnego rodzaju oszustwom.
Tusk oddał dla WOŚP koszulkę od Camerona Według kancelarii premiera, Cameron wiedział, że Tusk kibicuje Arsenalowi, stąd pomysł prezentu w postaci koszulki z autografem zawodnika.
Ustąpi z fotela wicepremiera? Wszystko dla... Młotek sędziowski od ministra sprawiedliwości Marka Biernackiego, kolację z posłem Robertem Biedroniem, udział w manewrach morskich i lot Dreamlinerem można wylicytować wśród ponad 6 tys. aukcji na rzecz WOŚP.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)