Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
napad
28.07.2008 11:39

Wymyślił napad na stację paliw, by ukryć manko

Pracownik stacji paliw zabrał 10 tys. zł z kasy, a policjantom zgłosił napad na stację.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Policja zatrzymała pracownika stacji paliw w Wojsławicach, który zabrał 10 tys. zł z kasy, a policjantom zgłosił napad na stację. *

_ 43-letni pracownik stacji przyznał się do winy. Powiedział, że wymyślił napad, gdyż musiał spłacić pięć tys. zł manka, jakie miał w kasie. Resztę pieniędzy chciał przeznaczyć na inne potrzeby _ - powiedziała Anna Smarzak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W niedzielę policja informowała, że poszukuje sprawców napadu na stację paliw w Wojsławicach. Jej pracownik zgłosił, że dwaj mężczyźni podjechali motocyklem pod stację, a jeden z nich wszedł do środka i grożąc pracownikowi nożem zażądał wydania pieniędzy. Miał zabrać ok. 10 tys. zł. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia zorganizowali blokady na drogach.

Poszukiwania sprawców napadu doprowadziły jednak policję do samego zgłaszającego napad. _ Sprawcą okazał się rzekomy poszkodowany pracownik stacji, mieszkaniec gminy Rejowiec. Policjanci znaleźli przy nim blisko sześć tysięcy złotych, które przywłaszczył _ - dodała Smarzak.

Mężczyzna został zatrzymany. Prawdopodobnie będzie odpowiadał za przywłaszczenie pieniędzy, zawiadomienie policji o niepopełnionym przestępstwie i składanie fałszywych zeznań.

Tagi: napad, prawo na lewo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz