Notowania

pkp
08.03.2013 08:49

Utrudnienia w ruchu pociągów po kradzieży sieci trakcyjnej

Utrudnienia w kursowaniu pociągów są odnotowywane na trasach Gliwice-Katowice-Częstochowa oraz Dąbrowa Górnicza Ząbkowice-Gliwice.

Podziel się
Dodaj komentarz
(pkp.pl)

Po kradzieży 150 m sieci trakcyjnej pomiędzy stacjami Zabrze a Ruda Śląska Chebzie występują dziś utrudnienia w ruchu pociągów - poinformował rzecznik Kolei Śląskich Maciej Zaremba.

Utrudnienia w kursowaniu pociągów są odnotowywane na trasach Gliwice-Katowice-Częstochowa oraz Dąbrowa Górnicza Ząbkowice-Gliwice.

_ - Na odcinku Zabrze-Ruda Śląska Chebzie ruch pociągów odbywa się po jednym torze. Trwają prace przy naprawie sieci trakcyjnej, zarządca infrastruktury PKP PLK nie określił jeszcze godziny ich zakończenia _ - dodał Zaremba.

Do kradzieży sieci trakcyjnej - jak powiedział Zaremba - doszło w rejonie, gdzie 19 lutego skradziono ok. 220 m sieci.

Czytaj więcej w Money.pl
Podróż pociągiem? Od dziś nowy rozkład Przed południem - jak zapewniają kolejarze - nie było żadnych utrudnień. Zobacz, co się zmienia dla podróżnych.
Tu zatrzymali tylko jeden pociąg W regionie Kujawsko-pomorskim, pomimo zapowiedzianego strajku ostrzegawczego związkowców z Grupy PKP, w piątek do godziny 8 wszystkie pociągi, z wyjątkiem jednego, kursowały normalnie.
Wpadka złodziei kabli. Grozi im 8 lat więzienia Trzej mężczyźni kradli kolejowe kable sygnalizacyjne w okolicach Krzeszowic i Zabierzowa.
Tagi: pkp, prawo na lewo, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz