Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przemyt narkotyków z Kolumbii. Kokaina w wydrążonych cytrynach

0
Podziel się:

W ponad 11 tysiącach cytryn przemytnicy wydrążyli miąższ i wewnątrz przekrojonych na pół owocach ukryli plastikowe woreczki z kokainą.

Przemyt narkotyków z Kolumbii. Kokaina w wydrążonych cytrynach
(Associated Press/Fotolink/East News)

Ponad tonę kokainy próbowano przeszmuglować z Kolumbii do Europy w cytrynach. Jak poinformowała wczoraj kolumbijska policja, przemyt odkryto w porcie Catagena przed jego załadunkiem na statek, który miał odpłynąć do Antwerpii.

W ponad 11 tysiącach cytryn przemytnicy wydrążyli miąższ i wewnątrz przekrojonych na pół owocach ukryli plastikowe woreczki z kokainą. Połówki cytryn połączyli następnie przeźroczystą taśmą klejącą.

Cytryny z kokainą stanowiły 10 proc. całego ładunku statku. Jak podała policja, rynkowa wartość narkotyków sięga 45 milionów euro.

Czytaj więcej w Money.pl
Przemyt w Portugalii. Kokaina w bananach Ponad 800 kilogramów kokainy skonfiskowała policja w lizbońskim porcie. Zatrzymano pięć osób.
Turcy przechwycili 700 kg heroiny Narkotyki znajdowały się w samochodzie, który oficjalnie przewoził tylko pralki. Według agencji Anatolia zatrzymano chorwackiego kierowcę pojazdu.
Setki kilogramów heroiny w samochodzie Jedną osobę zatrzymano na przedmieściach Bangkoku. Dwaj Chińczycy i Tajwańczyk zostali aresztowani na lotnisku.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)