Notowania

marynarz
05.03.2013 12:42

Pół roku więzienia za podglądanie koleżanek

Na sześć lat pozbawienia wolności i karne zwolnienie ze służby skazano we wtorek w Nowej Zelandii marynarza.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Agnieszka Gotowała)

Na sześć lat pozbawienia wolności i karne zwolnienie ze służby skazano we wtorek w Nowej Zelandii marynarza, który na okręcie filmował przez dziurę w ścianie koleżanki pod prysznicem i w toalecie.

28-letni marynarz przyznał przed sądem w Devonport koło Auckland, że filmował kobiety telefonem komórkowym, a nagrania wideo gromadził w swoim komputerze.

Jego obrońca twierdził podczas procesu, że inni marynarze na tym okręcie też podglądali koleżanki, natomiast jego klient filmował je, by popatrzeć na nie później, bo jakiś czas temu ... zgubił okulary.

Czytaj więcej w Money.pl
Prof. KUL podejrzany o plagiat. Ale zaprzecza Zarzut dotyczy publikacji _ Ewolucja kościelnego prawa polskiego w świetle kodyfikacji do XIX wieku _, w której Stanisław T. przywłaszczył autorstwo cudzych utworów.
Zamiast siedzieć powinni pracować Prace społeczne, dozór elektroniczny zamiast kar w zawieszeniu - tego chce minister Gowin. A jak to wygląda w innych krajach?
Obcinali brody i włosy. Grozi im 20 lat więzienia Sąd w stanie Ohio uznał, że grupa szesnastu członków radykalnego odłamu amiszów jest winna _ przemocy motywowanej nienawiścią _
Minister skazany na osiem lat więzienia Minister obrony Grecji w latach 1996-2001 Akis Cochacopulos został skazany na osiem lat więzienia w sprawie korupcyjnej. Wyrok nie jest prawomocny.
Tagi: marynarz, kara, prawo na lewo, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz