Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wielka brytania
26.08.2012 17:56

Książę Harry dostanie naganę. Za rozbieranie

Dostanie najpewniej naganę od dowódcy jednostki, a za narażenie na szwank imienia armii będzie musiał oddać połowę miesięcznego żołdu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(pixathlon/Malte Christians/REPORTER)

Wnuk brytyjskiej królowej Elżbiety II książę Harry dostanie najpewniej naganę od dowódcy swej jednostki, a za narażenie na szwank imienia armii będzie musiał przeznaczyć jednorazowo połowę miesięcznego żołdu na cele charytatywne - twierdzi _ Sunday Telegraph _.

W ostatnich dniach media opublikowały zdjęcia rozebranego do rosołu księcia, baraszkującego z nagą kobietą w pokoju hotelowym w Las Vegas. Harry uczestniczył w tym mieście w imprezie charytatywnej, a kilka miesięcy wcześniej szkolił się w San Diego w pilotowaniu helikopterów Apache.

Źródła, na które powołuje się _ Sunday Telegraph _ twierdzą, że trzeci w sukcesji do brytyjskiego tronu zostanie formalnie upomniany przez swego dowódcę, gdy po letniej przerwie wróci do bazy lotniczej Wattisham w Suffolk, we wschodniej Anglii. Książę Harry, formalnie kapitan Harry Wales, jest pilotem helikoptera bojowego Apache. Połowa jego miesięcznego żołdu to około 1450 funtów.

_ - Towarzysze broni Harry'ego będą uważnie obserwować, czy zostanie on potraktowany tak samo, jak każdy inny oficer nakryty na przewinieniu dyscyplinarnym _ - napisał _ Sunday Telegraph _.

Czytaj więcej w Money.pl
Książę Harry lubi się zabawić. Jak? Internet obiegły zdjęcia rozebranego księcia Harry'ego z grupą nagich kobiet w jego apartamencie w Las Vegas.
Książe Harry gra w rozbieranego... bilarda Amerykański portal TMZ zamieścił zdjęcia rozebranego do rosołu trzeciego w sukcesji do tronu Harry'ego w towarzystwie dziewcząt, z którymi grał w rozbieranego bilarda.
Królowa niezwykle poruszona. "Dziękuję" Nie często zdarza się, by brytyjska królowa wypowiedziała się w telewizji. Tym razem to zrobiła.
Tagi: wielka brytania, prawo na lewo, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz