Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kontrole drogowe. Jeździł 37 lat bez prawa jazdy

0
Podziel się:

76-letni mieszkaniec Sauerlandu w Nadrenii-Północnej Westfalii, stracił prawo jazdy w 1976 r., ale cały czas regularnie jeździł samochodem pokonując tygodniowo około 500 km.

Kontrole drogowe. Jeździł 37 lat bez prawa jazdy
(Tymon Markowski/EastNews)

Niemiecka policja zatrzymała kierowcę, który od 37 lat jeździł samochodem bez prawa jazdy. Mężczyzna przejechał w tym czasie niemal milion kilometrów.

76-letni mieszkaniec Sauerlandu w Nadrenii-Północnej Westfalii, stracił prawo jazdy w 1976 roku. Nie powstrzymało go to jednak przed siadaniem za kierownicę. Jak przyznał cały czas regularnie jeździł samochodem pokonując tygodniowo około 500 kilometrów.

Mężczyzna, do tej pory nie miał problemów z policją, bo jak twierdzi jeździł zgodnie z przepisami. Wpadł dopiero podczas rutynowej kontroli drogowej. Teraz odpowiednie za prowadzenie samochodu bez uprawnień.

Czytaj więcej w Money.pl
Policja rozpoczyna sezon kontroli drogowych Przed wakacjami inspektorzy transportu drogowego oraz policjanci prowadzą w Warszawie kontrole autokarów, którymi dzieci jadą na obozy i kolonie.
Prawo jazdy po nowemu. Są decyzje Posłowie zagłosowali za zmianami w ustawie o kierujących pojazdami, która dotyczy miedzy innymi egzaminów dla kierowców i oznakowania aut.
Policja odzyskała skradzione w Anglii maszyny Ich wartość przekracza 1,5 mln zł. To wspólna akcja policji z Leszna i funkcjonariuszy CBŚ. Zarzuty usłyszało 12 osób.
prawo na lewo
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)