Notowania

porady
07.01.2010 00:00

Ubezpieczenia społeczne

Pytanie: Zatrudniam pracownika. Przyjęty system rozliczeniowy to 5 dni pracy od poniedziałku do piątku. W dniach od 01.10.2009 do 30.01.2010 pracownik chorował. Jak rozliczyć dzień 31 styczeń, który...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Zatrudniam pracownika. Przyjęty system rozliczeniowy to 5 dni pracy od poniedziałku do piątku. W dniach od 01.10.2009 do 30.01.2010 pracownik chorował. Jak rozliczyć dzień 31 styczeń, który wypadał w niedzielę. Czy wystąpi jakaś podstawa do ubezpieczenia społecznego?

Odpowiedź: Witamy, Zgodnie z § 1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 18 grudnia 1998 r. w sprawie szczegółowych zasad ustalania podstawy wymiaru...

Tagi: porady, prawo, ubezpieczenia społeczne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz