Notowania

Przejdź na
porady
29.01.2011 00:00

Zastąpienie umowy o zamówienie publiczne orzeczeniem sądu

Pytanie: Czy orzeczenie sądu nakładające na wykonawcę zamówienia publicznego obowiązek złożenia oświadczenia woli może zastąpić dokument umowy?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy orzeczenie sądu nakładające na wykonawcę zamówienia publicznego obowiązek złożenia oświadczenia woli może zastąpić dokument umowy?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 64 kodeksu cywilnego Prawomocne orzeczenie sądu stwierdzające obowiązek danej osoby do złożenia oznaczonego oświadczenia woli, zastępuje...

Tagi: porady, prawo zamówień publicznych, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz