Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
04.11.2007 00:00

Zamówienie publiczne a zasada jawności

Pytanie: Zgodnie z procedurą zamawiający otwiera kolejne oferty które wpłynęły do zamawiającego i odczytuje określony zakres informacji. Jaki zakres informacji powinien być odczytany podczas otwarcia...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Zgodnie z procedurą zamawiający otwiera kolejne oferty które wpłynęły do zamawiającego i odczytuje określony zakres informacji. Jaki zakres informacji powinien być odczytany podczas otwarcia przetargu? Czy oferent lub nie uczestniczący czynnie w przetargu ,po zakończeniu otwarcia wszystkich ofert ma prawo do wglądu w inne oferty biorące udział w przetargu? Jaki zakres informacji powinien mu być udostępniony?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 8 ustawy o zamówieniach publicznych, postępowanie o udzielenie zamówienia jest jawne. Zamawiający może ograniczyć dostęp do informacji związanych...

Tagi: porady, prawo zamówień publicznych, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz