Notowania

porady
19.03.2011 00:00

Składanie dokumentów w postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w języku innym, niż język polski

Pytanie: Kiedy dopuszczalne jest w postępowaniu o zamówienie publiczne złożenie dokumentów w języku innym, niż język polski?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Kiedy dopuszczalne jest w postępowaniu o zamówienie publiczne złożenie dokumentów w języku innym, niż język polski?

Odpowiedź: Art. 9 ust. 3 : „W szczególnie uzasadnionych przypadkach zamawiający może wyrazić zgodę na złożenie wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu...

Tagi: porady, prawo zamówień publicznych, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz