Notowania

porady
05.08.2011 00:00

Miejsce publikacji ogłoszeń o zamówieniach publicznych

Pytanie: Jakie miejsce jest właściwe dla publikacji ogłoszeń, o których mowa w ustawie Prawo zamówień publicznych?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jakie miejsce jest właściwe dla publikacji ogłoszeń, o których mowa w ustawie Prawo zamówień publicznych?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 11 ust. 1 p.z.p. ogłoszenia, o których mowa w ustawie zamieszcza się w Biuletynie Zamówień Publicznych ( BZP ) udostępnianym na stronach...

Tagi: porady, prawo zamówień publicznych, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz