Notowania

porady
06.07.2011 00:00

wierzytelność spoza masy upadłości

Pytanie: Czy można, w postępowaniu upadłościowym, potrącić wierzytelność, która nie należy do masy upadłości?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy można, w postępowaniu upadłościowym, potrącić wierzytelność, która nie należy do masy upadłości?

Odpowiedź: Warto wspomnieć o orzeczeniu Sądu Najwyższego z dnia 15 grudnia 1994 r. (I CRN 149/94), zgodnie z tezą którego, przepisy art. 34 i nast. Prawa upadłościowego...

Tagi: porady, prawo, prawo upadłościowe i naprawcze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz