Notowania

prawo spółek
20.12.2011 00:00

Zmiana umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością - uchwała

Pytanie: Czy potrzebna jest większość kwalifikowana by zmienić umowę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy potrzebna jest większość kwalifikowana by zmienić umowę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 246. k.s.h. uchwały dotyczące zmiany umowy spółki, rozwiązania spółki lub zbycia przedsiębiorstwa albo jego zorganizowanej części zapadają...

Tagi: prawo spółek, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz