Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
21.12.2011 00:00

Zachowek a darowizna

Pytanie: Czy darowiznę dolicza się w poczet zachowku?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy darowiznę dolicza się w poczet zachowku?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 996 kodeksu cywilnego darowiznę uczynioną przez spadkodawcę uprawnionemu do zachowku zalicza się na należny mu zachowek. „Na poczet zachowku...

Tagi: porady, prawo, prawo spadkowe
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz