Notowania

porady
04.07.2011 00:00

Wysokość żądanego zachowku od spadkobiercy

Pytanie: W jakiej wysokości można żądać zachowku od spadkobiercy?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W jakiej wysokości można żądać zachowku od spadkobiercy?

Odpowiedź: Rozmiar roszczenia zachowku, zgodnie z art. 991 § 1Kodeksu cywilnegowynosi:1. Połowę wartości udziału, który przypadałby osobie uprawnionej do zachowku...

Tagi: porady, prawo, prawo spadkowe
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz