Notowania

porady
22.10.2011 00:00

Stwierdzenie nabycia spadku przez notariusza

Pytanie: Czy notariusz może stwierdzić nabycie spadku przez spadkobiercę?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy notariusz może stwierdzić nabycie spadku przez spadkobiercę?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 1025 kodeksu cywilnego sąd na wniosek osoby mającej w tym interes stwierdza nabycie spadku przez spadkobiercę. Notariusz na zasadach...

Tagi: porady, prawo, prawo spadkowe
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz