Notowania

porady
21.12.2011 00:00

Stwierdzenie dziedziczenia przez notariusza

Pytanie: Czy notariusz może stwierdzić fakt dziedziczenia po zmarłym spadkodawcy?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy notariusz może stwierdzić fakt dziedziczenia po zmarłym spadkodawcy?

Odpowiedź: Zgodnie z przepisem art. 1025§ 1 Kodeksu cywilnego Sąd na wniosek osoby mającej w tym interes stwierdza nabycie spadku przez spadkobiercę. Notariusz na...

Tagi: porady, prawo, prawo spadkowe
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz