Notowania

porady
01.07.2011 00:00

Darowizny, które nie podlegają doliczeniu przy ustalaniu wysokości zachowku

Pytanie: Jakich darowizn nie dolicza się do spadku, przy ustalaniu wysokości zachowku?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jakich darowizn nie dolicza się do spadku, przy ustalaniu wysokości zachowku?

Odpowiedź: Jak wskazuje art. 994 § 1 kKodeksu cywilnego( dlaej k.c. )do darowizn, które nie podlegają doliczeniu należą:1. Drobne darowizny zwyczajowo w danych stosunkach...

Tagi: porady, prawo, prawo spadkowe
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz