Notowania

porady
16.01.2012 00:00

Zgoda biologicznych rodziców na adopcję dziecka

Pytanie: Czy dla przysposobienia dziecka przez dwójkę małżonków wymagana jest zgoda jego biologicznych rodziców?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy dla przysposobienia dziecka przez dwójkę małżonków wymagana jest zgoda jego biologicznych rodziców?

Odpowiedź: Wynika to z art. 119 par. 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, zgodnie z którym do przysposobienia jest potrzebna zgoda rodziców przysposabianego, chyba że zostali...

Tagi: porady, prawo rodzinne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz