Notowania

porady
25.02.2011 00:00

Wspólne zamieszkanie małżonków w mieszkaniu żony

Pytanie: Witam. Mieszkam wspólnie z mężem. Mieszkanie jest moją własnością. Czy mój mąż ma prawo mieszkać ze mną nadal, jeśli wniosłam pozew o rozwód?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Witam. Mieszkam wspólnie z mężem. Mieszkanie jest moją własnością. Czy mój mąż ma prawo mieszkać ze mną nadal, jeśli wniosłam pozew o rozwód?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 28 z ind. 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, jeżeli prawo do mieszkania przysługuje jednemu małżonkowi, drugi małżonek jest uprawniony...

Tagi: porady, prawo rodzinne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz