Notowania

porady
28.03.2011 00:00

Termin na zmianę nazwiska po rozwodzie

Pytanie: Ile jest czasu na zmianę nazwiska na nazwisko panieńskie po rozwodzie ?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Ile jest czasu na zmianę nazwiska na nazwisko panieńskie po rozwodzie ?

Odpowiedź: Art. 59 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego wskazuje, iż obowiązuje termin trzech miesięcy od chwili uprawomocnienia się orzeczenia rozwodu do złożenia wniosku...

Tagi: porady, prawo rodzinne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz