Notowania

porady
03.12.2011 05:11

Czy oboje małżonkowie muszą łożyć na wspólne wydatki?

Pytanie: Czy oboje małżonkowie muszą łożyć na wspólne wydatki?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy oboje małżonkowie muszą łożyć na wspólne wydatki?

Odpowiedź: Jak stanowi art. 27 kro: Oboje małżonkowie obowiązani są, każdy według swych sił oraz swych możliwości zarobkowych i majątkowych, przyczyniać się do...

Tagi: porady, prawo rodzinne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz