Notowania

porady
25.12.2011 00:00

Zawarcie umowy o zakazie konkurencji, która obowiązywać będzie po zakończeniu stosunku pracy

Pytanie: Czy możliwe jest zawarcie umowy o zakazie konkurencji, która obowiązywać będzie po zakończeniu stosunku pracy?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy możliwe jest zawarcie umowy o zakazie konkurencji, która obowiązywać będzie po zakończeniu stosunku pracy?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 101 ^2 § 1 Kodeksu pracy możliwe jest zawarcie umowy o zakazie konkurencji również po ustaniu stosunku pracy, jednakże tylko z pracownikiem,...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz