Notowania

porady
29.11.2011 00:00

Zatrudnienie osoby niepełnoletniej

Pytanie: Czy można zatrudnić osobę niepełnoletnią?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy można zatrudnić osobę niepełnoletnią?

Odpowiedź: Młodocianym w rozumieniu kodeksu pracy jest osoba, która ukończyła 16 lat, a nie przekroczyła lat 18 (art. 190 par. 1 k.p.). Co do zasady na umowę o pracę...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz