Notowania

porady
13.02.2011 00:00

Zajęcie emerytury dłuznika

Pytanie: Czy komornik może zając całą emeryturę dłużnika?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy komornik może zając całą emeryturę dłużnika?

Odpowiedź: Zgodnie z przepisem art. 141 ust. 1 pkt. 1 lit. c ustawy emerytalnej, emerytury i renty są wolne od egzekucji w części odpowiadającej 50% kwoty najniższej emerytury,...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz