Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
20.12.2011 05:10

Wypowiedzenie umowy o pracę w okresie ciąży

Pytanie: Czy możliwe jest wypowiedzenie umowy o pracę kobiecie w ciąży?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy możliwe jest wypowiedzenie umowy o pracę kobiecie w ciąży?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 177 § 1 k.p. pracodawca nie może wypowiedzieć ani rozwiązać umowy o pracę w okresie ciąży, a także w okresie urlopu macierzyńskiego...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz