Notowania

porady
02.05.2012 05:11

Urlop dla poratowania zdrowia

Pytanie: Czy w okresie urlopu dla poratowania zdrowia nauczyciel otrzymuje pensję?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy w okresie urlopu dla poratowania zdrowia nauczyciel otrzymuje pensję?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 73 Karty Nauczyciela, nauczycielowi zatrudnionemu w pełnym wymiarze zajęć na czas nieokreślony, po przepracowaniu co najmniej 7 lat w szkole,...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz