Notowania

porady
05.05.2011 00:00

Roszczenie o powne zatrudnienie pracownika, z którym rozwiązano umowę bez wypowiedzenia z powodu jego niezdolności do pracy

Pytanie: Czy pracownikowi, z którym rozwiązałem umowę o pracę bez wypowiedzenia z powodu jego niezdolności do pracy, przysługuje roszczenie o ponowne zatrudnienie?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy pracownikowi, z którym rozwiązałem umowę o pracę bez wypowiedzenia z powodu jego niezdolności do pracy, przysługuje roszczenie o ponowne zatrudnienie?

Odpowiedź: Nawet w przypadku zwolnienia pracownika po upływie terminu określonego art. 53. § 1. pkt 1 b)k.p. przysługuje mu na mocy art. 53.§ 5 k.p. roszczenie...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz