Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
21.03.2007 00:00

Potrącenie z nagrody jubileuszowej

Pytanie: Nasz pracownik posiada zajęte konto przez komornika ( wynagrodzenie za pracę). Teraz pracownik ten ma otrzymać nagrodę jubileuszową za lata pracy. Ile zakład pracy powinien oddać komornikowi?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Nasz pracownik posiada zajęte konto przez komornika ( wynagrodzenie za pracę). Teraz pracownik ten ma otrzymać nagrodę jubileuszową za lata pracy. Ile zakład pracy powinien oddać komornikowi? Czy 100 % tej jubileuszówki, czy 60%?

Odpowiedź: Kodeks pracy ustanawia pewne limity dopuszczalnych potrąceń z wynagrodzenia pracownika. Przepis art. 87 § 5 kodeksu pracy wyjątkowo stanowi, że nagroda z zakładowego...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz