Notowania

porady
04.07.2011 00:00

obowiązkowe ubezpieczenie

Pytanie: Czy osoba zatrudniona na umowę zlecenie podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu społecznemu?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy osoba zatrudniona na umowę zlecenie podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu społecznemu?

Odpowiedź: Przepis art. 6 ust. 1 pkt. 4) ustawy z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych wymienia osoby podlegające obowiązkowym ubezpieczeniom...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz