Notowania

porady
05.09.2011 00:00

Nawiązanie stosunku pracy na podstawie mianowania z nauczycielem dyplomowanym

Pytanie: Chciałbym się dowiedzieć kiedy można nawiązać stosunek pracy na podstawie mianowania z nauczycielem dyplomowanym?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Chciałbym się dowiedzieć kiedy można nawiązać stosunek pracy na podstawie mianowania z nauczycielem dyplomowanym?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 10 ust. 5 Karty Nauczyciela (dalej: KN), stosunek pracy z nauczycielem mianowanym i z nauczycielem dyplomowanym nawiązuje się na podstawie mianowania,...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz