Notowania

porady
15.05.2011 00:00

Miejsce wykonywania pracy określone w umowię o pracę

Pytanie: Jak należy określić w umowie o pracę miejsce wykonywania pracy przez pracownika?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jak należy określić w umowie o pracę miejsce wykonywania pracy przez pracownika?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 29 § 1. Kodeksu pracy ( dalej k.p. ) umowa o pracę określa strony umowy, rodzaj umowy, datę jej zawarcia oraz warunki pracy i płacy,...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz