Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
06.02.2007 00:00

Koszty wstępnego badania lekarskiego pracownika

Pytanie: Przy przyjęciu do pracy należy wysłać pracownika za badania lekarskie. Kto płaci za takie badania, pracodawca czy pracownik?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Przy przyjęciu do pracy należy wysłać pracownika za badania lekarskie. Kto płaci za takie badania, pracodawca czy pracownik?

Odpowiedź: Obowiązek skierowania pracownika na wstępne badania lekarskie wynika z przepisu art. 229 § 1 pkt 1 kodeksu pracy. W tym samym artykule, w § 6, czytamy, iż badania...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz