Notowania

porady
03.12.2011 05:11

Czy pracodawca musi podawać przyczynę zwolnienia?

Pytanie: Czy pracodawca musi podawać przyczynę zwolnienia?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy pracodawca musi podawać przyczynę zwolnienia?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 30 par. 4 k.p. w oświadczeniu pracodawcy o wypowiedzeniu umowy o pracę zawartej na czas nie określony powinna być wskazanaprzyczyna uzasadniająca...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz