Notowania

porady
03.04.2011 00:00

Brak potwierdzenia na piśmie umowy o pracę przez pracodawcę

Pytanie: Co grozi pracodawcy, który nie prowadzi dokumentacji pracownika zatrudnionego na umowę o pracę?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Co grozi pracodawcy, który nie prowadzi dokumentacji pracownika zatrudnionego na umowę o pracę?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 281 Kodeksu Pracy pracodawca, który nie potwierdzi na piśmie z pracownikiem umowy o pracę i nie prowadzi dokumentacji w sprawach związanych ze...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz