Notowania

porady
01.06.2011 05:10

BHP i PPOŻ w firmie

Pytanie: Pracodawca zorganizował w zakładzie pracy służby bhp i ppoż, zatrudniając osobę na umowę o pracę.Czy pracodawca może zorganizować takie służby zlecając, umową zlecenia lub umową o dzieło,...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Pracodawca zorganizował w zakładzie pracy służby bhp i ppoż, zatrudniając osobę na umowę o pracę.Czy pracodawca może zorganizować takie służby zlecając, umową zlecenia lub umową o dzieło, prowadzenie tych spraw podmiotom zewnętrznym?

Odpowiedź: Problematykę organizacji słuzby bezpieczeństwa i higieny pracy określa art. 237 11 Kodeksu Pracy, oraz rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 września 1997...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz