Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
29.02.2012 00:00

Zwolnienie usług edukacyjnych z podatku VAT

Pytanie: W jakim zakresie usługi edukacyjne podlegają zwolnieniu z podatku VAT?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W jakim zakresie usługi edukacyjne podlegają zwolnieniu z podatku VAT?

Odpowiedź: Od dnia 1 stycznia 2011 r. art. 43 ustawy o VAT został znowelizowany. W wyniku nowelizacji usunięty został art. 43 ust. 1 pkt 1, co oznacza, że nie...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz