Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
15.02.2007 00:00

Wynajem spółce lokalu przez jedynego wspólnika

Pytanie: Jedyny wspólnik w spółce z o.o. wynajął spółce lokal. Czy koszty ponoszone na wynajem tego lokalu są kosztem uzyskania przychodu dla spółki?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jedyny wspólnik w spółce z o.o. wynajął spółce lokal. Czy koszty ponoszone na wynajem tego lokalu są kosztem uzyskania przychodu dla spółki?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 16 ust. 1 pkt 38 i pkt 38a ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, nie uważa się za koszty uzyskania przychodów wydatków związanych z...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz