Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
02.11.2007 00:00

Wynagrodzenie członka rady nadzorczej-udziałowca

Pytanie: Udziałowiec spółki z o.o. jest jednocześnie członkiem rady nadzorczej. Czy wynagrodzenie udziałowca z tytułu zasiadania w radzie nadzorczej spółki stanowi koszt uzyskania przychodu?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Udziałowiec spółki z o.o. jest jednocześnie członkiem rady nadzorczej. Czy wynagrodzenie udziałowca z tytułu zasiadania w radzie nadzorczej spółki stanowi koszt uzyskania przychodu?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 16 ust. 1 pkt 38 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, nie uważa się za koszty uzyskania przychodów wydatków związanych z dokonywaniem...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz