Notowania

prawo podatkowe
04.10.2008 00:00

Wydatki na kawę, herbatę i wodę a koszty

Pytanie: Nasza firma jest instytucją szkoleniową - PKD 80.42. Prowadzimy kursy wizażu i stylizacji. Kursy trwają od 14 godzin do 65 godzin (2 dni do 3 tygodni). Kursantki częstujemy w trakcie zajęć...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Nasza firma jest instytucją szkoleniową - PKD 80.42. Prowadzimy kursy wizażu i stylizacji. Kursy trwają od 14 godzin do 65 godzin (2 dni do 3 tygodni). Kursantki częstujemy w trakcie zajęć kawą, herbatą, wodą. Czy możemy zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu wydatki na kawę, herbatę, wodę, którą wypijają uczennice podczas kursów?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, kosztami uzyskania przychodów są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz