Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
14.07.2008 00:00

WDT a ewidencja sprzedaży

Pytanie: Dokonaliśmy sprzedaży na rzecz nabywcy z UE; potraktowaliśmy to jako WDT, wpisując przychód w rejestr sprzedaży. Czy powinniśmy zaprowadzić jakiś odrębny rejestr sprzedaży?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Dokonaliśmy sprzedaży na rzecz nabywcy z UE; potraktowaliśmy to jako WDT, wpisując przychód w rejestr sprzedaży. Czy powinniśmy zaprowadzić jakiś odrębny rejestr sprzedaży?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 109 ust. 3 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), podatnicy, z wyjątkiem podatników wykonujących wyłącznie czynności zwolnione od podatku...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz