Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
28.03.2006 00:00

VAT na usługi szkoleniowe

Pytanie: Proszę o informację, czy usługi szkoleniowe dotyczące rozwoju osobistego przeprowadzane dla osób dorosłych są zwolnione z VAT? Jakie PKWiU należy do nich zastosować?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Proszę o informację, czy usługi szkoleniowe dotyczące rozwoju osobistego przeprowadzane dla osób dorosłych są zwolnione z VAT? Jakie PKWiU należy do nich zastosować?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 1 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), zwalnia sięod podatku usługi wymienione w załączniku nr 4 do ustawy. W pozycji 7...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz